ثبت شرکت سهامی خاص
نوشته شده توسط : ali

موسسه ثبت شرکت کریم خان تمامی خدمات در رابطه با ثبت شرکت سهامی خاص را در اختیار شما قرار می دهد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188946700 تماس حاصل فرمایید.کارهای بزرگ ، گام ها و قدم های استوار می خواهد ؛هر شخص هدفی دارد که طبق آن برنامه ریزی می کند که از برنامه خود سود حاصل کند . آنچه که این اهداف را در مسیر منظمی قرار می دهد نیاز های ما است ؛ علی الخصوص نیاز های اقتصادی .

عینیت  بخشیدن به آرزوها هدف گذاری منسجمی می طلبد . دنیای تجارت نیز مملو از تحرک و اهداف بلند است . بی تردید بخش عظیمی از فعالیت های اقتصادی را شرکت های تجاری بر عهده دارند . بیهوده نیست که امروزه نه تنها اشخاص بلکه دولت ها نیز فعالیت اقتصادی خود را در قالب شرکت های تجاری ارائه می کنند.در واقع اولین قدم برای ورود به دنیای کسب و کار و پیشرفت اقتصادی ، ثبت شرکت است . هدف از ثبت شرکت انجام دادن فعالیت هایی است که به طور انفرادی قابل انجام نیست و یا انجام آن بسیار مشکل است و لازمه ی ثبت شرکت همکاری دو یا چند نفر می باشد.

 

 

شرکت ها در انواع مختلفی ثبت می شوند از قبیل :

ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت تضامینی ، ثبت شرکت تعاونی ، ثبت شرکت نمایندگی خارجی ، ثبت مؤسسه غیر تجاری ، ثبت شرکت دانش بنیان و ...

شما می توانید در امور ثبتی و هر یک از مراحل ثبت ، از متخصصان و کارشناسان برگزیده ما در مؤسسه ی ثبت شرکت کریم خان کمک بگیرید . همکاران ما در مشاوره تخصصی آماده خدمت به شما هستند.

 

ثبت شرکت با مسئو لیت محدود:

شرکت تجاریی که حداقل از 2 شریک یا بیشتر ثبت می شود. شرکت مسئولیت محدود برای استفاده تجاری به صورت  بازرگانی    برای موضوع هایی نظیر آرایشی بهداشتی ، آشامیدنی ، مواد غذایی و ... و تمامی موضوعاتی که نیاز به شرکت در مناقصات ندارند  مناسب تر است . همچنین برای ثبت شرکت مسئولیت محدود نیاز واریز سرمایه در حساب بانکی و یا باز کردن حساب بانکی در هنگام تأسیس نمی باشد.

 

 

مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص :

1-دو نسخه اظهارنامه که تکمیل شده و به امضاء کلیه سهامداران رسیده باشد.

2-دو نسخه اساسنامه که تکمیل شده و تمامی صفحات به امضاء کلیه سهامداران رسیده باشد.

3-فتوکپی صفحه اول شناسنامه کلیه مدیران ، سهامداران و بازرسان .

4-دو نسخه صورتجلسه جمع مؤسس که به امضاء کلیه سهامداران و بازرسان رسیده باشد.

 

 

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

1-دونسخه شرکت نامه که تکمیل شده و به امضاء کلیه شرکاء رسیده باشد.

2-دو نسخه تقاضانامه که تکمیل شده و به امضاء کلیه شرکاء رسیده باشد.

3-دو نسخه اساسنامه که تکمیل و تمامی صفحات آنها به امضاء کلیه شرکاء رسیده باشد.

4-فتوکپی صفحه اول شناسنامه کلیه شرکاء و مدیران شرکت.

 

مؤسسه ثبتی حقوقی  کریم خان آماده ارائه هرگونه خدمات و مشاوره در تمام زمینه های حقوقی و ثبتی از قبیل ثبت شرکت ، ثبت برند ، دعاوی شرکتی و برندی ، اخذ کارت بازرگانی ، ثبت اختراع و طرح صنعتی می باشد. با مؤسسه ثبت شرکت کریم خان زمان مال شماست . با ما و با ارائه خدماتی عالی با سریعترین زمان و بهترین کیفیت ، ثبتی به یادماندنی را تجربه کنید.

:: بازدید از این مطلب : 666
|
امتیاز مطلب : 2
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 1
تاریخ انتشار : یک شنبه 7 آبان 1396 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: